O FIRMIE

          Firma SOK-MET funkcjonuje na rynku od 10 maja 2008 roku. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Wiśniewie w powiecie siedleckim w województwie mazowieckim. W skład przedsiębiorstwa wchodzi grupa doświadczonych pracowników z zakresu spawalnictwa oraz ślusarstwa.

          Główna działalność przedsiębiorstwa opiera się na wykonaniu bram, balustrad, płotów oraz różnego rodzaju konstrukcji stalowych wraz z ich montażem. Oferujemy również usługi z zakresu kucia, prasowania, wytłaczania oraz walcowania metali. Oprócz tego wykorzystujemy metodę metalurgii proszków. Ponadto zajmujemy się obróbką metali, nakładaniem powłok na metale, obróbką mechaniczną elementów metalowych.

           Przemawia za nami duże doświadczenie oraz zadowolenie wielu klientów. Współpracujemy z firmami zarówno z branży deweloperskiej jak również budowlanej. Główną firmą deweloperską, korzystającą z usług naszej firmy, jest Konstanty STRUS. Oprócz tego świadczymy usługi dla klientów indywidualnych. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem, wykonujemy nawet nietypowe zlecenia. Wszelkie prace realizujemy według zleconych lub własnych projektów. Zadowolenie klienta oraz jakość świadczonych przez nas usług jest dla nas priorytetem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zakresem świadczonych przez nas usług.